Sukurti paskyrą   Prisijungti
Prisijungimas
2016-02-10 06:52:51
Šuo Denis / Unleashed / Danny The Dog (2005)

Šuo Denis / Unleashed / Danny The Dog (2005)
(balsavo:1)

  • Metai: 2005
  • Žanras: Veiksmo, Kriminaliniai, Dramos, Trileriai
  • Trukmė: 01:38:33
  • Kalba: Lietuvių (Profesionalus)
  • Kokybė: Labai gera
  • Režisavo: Louis Leterrier

Vaidina: Jet Li, Morgan Freeman, Bob Hoskins, Kerry Condon, Vincent Regan, Dylan Brown, Tamer Hassan, Michael Jenn, Phyllida Law, Carole Ann Wilson, Mike Lambert, Jaclyn Tze Wey, Puthirith Chou, Tony Theng, Owen Lay, Franck Xie Cheng, Georgina Chapman, Danielle Louise Harley, Andy Beckwith, Michael Webber…
Denis yra profesionalus kovotojas, dirbantis mafijos bosui Bartui, kuris su Deniu elgiasi kaip su šunimi. Denis turi net apykaklę, kurią nuėmus jis pradeda elgtis kaip žvėris, puldinėdamas ir žalodamas žmones pagal šeimininko Barto įsakymą.

Nuo pat mažumės Denis buvo augintas kaip kovinė mašina, padedanti Bartui prievartauti ir reketuoti žmones, o taip pat uždirbti galybes pinigų pogrindiniuose kovų klubuose. Įvykus nelaimingam atsitikimui, kurio metu Denį ištinka koma, jis patenka į gerų žmonių rankas.
Raktažodžiai: Šuo Denis online, Unleashed online, Danny The Dog online, veiksmo filmai online, žiureti veiksmo filmus, nemokami filmai, be registracijos

Gerbiamas lankytojau, rekomenduojame Jums tapti pilnaverčiu nariu. Registracija yra nemokama.
Informacija
Mielas lankytojau. Tu čia esi kaip neregistruotas vartotojas.
Mes siūlome tau užsiregistruoti arba tiesiog prisijungti naudojant savo prisijungimo duomenis, tam, kad galėtum įkelti bei komentuoti norimas naujienas.
PopAds.net - The Best Popunder Adnetwork