Sukurti paskyrą   Prisijungti
Prisijungimas
2016-02-18 13:28:22
Palikti Aliaskoje / The Frozen Ground (2013)

Palikti Aliaskoje / The Frozen Ground (2013)
(balsavo:2)

  • Metai: 2013
  • Žanras: Biografiniai, Kriminaliniai, Istoriniai, Trileriai
  • Trukmė: 01:45:34
  • Kalba: Lietuvių (Profesionalus)
  • Kokybė: Labai gera
  • Režisavo: Scott Walker

Vaidina: Nicolas Cage, Vanessa Hudgens, John Cusack, Dean Norris, Gia Mantegna, Robert Forgit, Brad William Henke, Michael McGrady, Katherine LaNasa, Ryan O'Nan, Kevin Dunn, Connor Rockom, Radha Mitchell, Matt Gerald, Jodi Lyn O'Keefe, 50 Cent, Olga Valentina, Jason Collins, Kurt Fuller, Craig Blair…

Tikrais įvykiais paremta, Scotto Walkerio režisuota istorija apie iš serijinio žudiko gniaužtų Aliaskoje išsivadavusią moterį. Pagrindinį filmo vaidmenį atlieka Nicolas Cage’as, bendradarbiaujantis su gražuole Vanessa Hudgens. Filme pasirodo ir garsusis atlikėjas 50 Cent bei Radha Michell („Tylioji kalva“).

1980-aisiais nusikaltimus daręs serijinis žudikas Robertas Hansenas (J. Cusackas), įtariama, nužudė apie 20 moterų. Savo aukas jis atgabendavo į laukinę Aliaskos gamtą, stebėdavo, o vėliau sumedžiodavo kaip žvėris. Serijinis žudikas gyveno eilinio žmogaus gyvenimą ir neįkliuvo net 13 metų. Kiekvienas policijos mėginimas sugauti nusikaltėlį baigdavosi visišku fiasko ir nusivylimu. Vienintelis seržantas Jackas Halcombe (N. Cage) niekada nenuleido rankų ir po truputį artėjo prie Hanseno.

Seržanto tyrimui pasitarnavo netikėtai nuo žudiko pasprukusi paauglė. Pareigūnas bei mergina sukūrė planą, kaip įvilioti Hanseną į jo paties tinklą bei žaisti pagal jo taisykles. Tarsi žaisdami sudėtingą šachmatų partiją, bendrininkai rizikuoja savo ir kitų gyvybėmis. Tačiau ar jiems pavyks užkirsti žudikui kelią ir išvengti dar vienos aukos?
Raktažodžiai: Palikti Aliaskoje online, The Frozen Ground online, kriminaliniai filmai, istoriniai filmai, filmai online, žiureti nemokamai, be registracijos

Gerbiamas lankytojau, rekomenduojame Jums tapti pilnaverčiu nariu. Registracija yra nemokama.
Informacija
Mielas lankytojau. Tu čia esi kaip neregistruotas vartotojas.
Mes siūlome tau užsiregistruoti arba tiesiog prisijungti naudojant savo prisijungimo duomenis, tam, kad galėtum įkelti bei komentuoti norimas naujienas.
PopAds.net - The Best Popunder Adnetwork