Sukurti paskyrą   Prisijungti
Prisijungimas
2016-02-24 21:16:15
Bilis Eliotas / Billy Elliot (2000)

Bilis Eliotas / Billy Elliot (2000)
(balsavo:1)

  • Metai: 2000
  • Žanras: Dramos, Muzikiniai
  • Trukmė: 01:50:49
  • Kalba: Lietuvių (Mėgėjiškas)
  • Kokybė: Labai gera
  • Režisavo: Stephen Daldry

Vaidina: Jamie Bell, Jean Heywood, Jamie Draven, Gary Lewis, Stuart Wells, Mike Elliot, Billy Fane, Nicola Blackwell, Julie Walters, Carol McGuigan, Joe Renton, Colin MacLachlan, Janine Birkett, Trevor Fox, Charlie Hardwick, Denny Ferguson, Dennis Lingard, Matthew James Thomas, Stephen Mangan, Paul Ridley…

„Bilis Eliotas“ (angl. Billy Elliot) – 2000 m. Prancūzijos ir Jungtinės Karalystės sukurta ir trims „Oskarams“ nominuota bei daugybė kitų apdovanojimų pelniusi drama apie vienuolikmetį Bilį Eliotą, kurio tėvas ir brolis - kalnakasiai ir kurio mama jau senokai mirusi, atsitiktinai užklysta į baleto klasę, ką tik atidarytą toje pačioje miestelio salėje, kaip ir jo lankomas, bet nemėgstamas bokso klubas ir magiškas judesio grožis pakeri jo vaizduotę.

Tuo metu Bilio tėvas ir vyresnysis brolis dalyvauja streike ir vos pajėgia išmaitinti šeimą, užtat pratrūksta pykčiu, kai paaiškėja, kad Bilis bokso treniruotėms skirtus pinigus išleidžia ne tokiam vyriškam užsiėmimui. Baleto mokytoja Misis Wilkinson įkalba Bilį imti individualias nemokamas pamokas, norėdama jį paruošti stojamiesiems į Londono Karališkąją baleto mokyklą, bet, kai ateina konkurso diena, Bilis, deja, negali išvažiuoti, nes jo brolis kaip tik tuomet susimuša su policininkais.

Sielvartaudamas, kad šeimoje jo niekas nesupranta, Bilis savo jausmus išreiškia šokiu, kurį turėjo matyti tik jo bičiulis Maiklas. Tačiau netikėtai bešokantį sūnų užklumpa tėvas. Sūnaus talentas ir šokio dvasingumas bei galia taip sujaudina tėvą, kad jis tvirtai pažada, jog Bilis važiuos į Londoną laikyti stojamojo egzamino.

Filmas buvo įvertintas 49 apdovanojimais, nominuotas 54 kartus.
Raktažodžiai: Bilis Eliotas online, Billy Elliot online, žiureti filmus nemokamai, dramos, muzikiniai filmai, nemokami filmai, filmai online, be registracijos

Gerbiamas lankytojau, rekomenduojame Jums tapti pilnaverčiu nariu. Registracija yra nemokama.
Informacija
Mielas lankytojau. Tu čia esi kaip neregistruotas vartotojas.
Mes siūlome tau užsiregistruoti arba tiesiog prisijungti naudojant savo prisijungimo duomenis, tam, kad galėtum įkelti bei komentuoti norimas naujienas.
PopAds.net - The Best Popunder Adnetwork