Sukurti paskyrą   Prisijungti
Prisijungimas
2016-04-22 01:40:14
Keistas penktadienis / Freaky Friday (2003)

Keistas penktadienis / Freaky Friday (2003)
(balsavo:6)

  • Metai: 2003
  • Žanras: Komedijos, Šeimai, Nuotykiai, Romantiniai
  • Trukmė: 01:33:04
  • Kalba: Lietuvių (Profesionalus)
  • Kokybė: Labai gera
  • Režisavo: Mark Waters

Vaidina: Jamie Lee Curtis, Lindsay Lohan, Mark Harmon, Harold Gould, Chad Michael Murray, Stephen Tobolowsky, Christina Vidal, Ryan Malgarini, Haley Hudson, Rosalind Chao, Lucille Soong, Willie Garson, Dina Spybey-Waters, Julie Gonzalo, Christina Marie Walter, Lu Elrod, Heather Hach, Lorna Scott, Chris Carlberg, Danny Rubin…
Intensyviai dirbanti daktarė Tesa ir jos penkiolikametė pramuštgalvė dukra Ana smarkiai nesutaria. Jos ginčijasi absoliučiai dėl visko. Ana negali pakęsti minties, kad mama susirado naująjį draugą, kuris netrukus užims tėčio vietą. Mama tuo tarpu nepritaria merginai ir priekaištauja dėl apsirengimo stiliaus, mėgiamos muzikos o labiausiai dėl vaikinų, kurie patinka Anai.

Ketvirtadienio vakarą, pyktis tampa nebesuvaldomas – Ana su dideliu įniršiu kaltina mamą, nepritariant jos muzikiniams gabumams, o mama niekaip nesupranta, kodėl dukra be paliovos neduoda ramybės jos sužadėtiniui. Tačiau netrukus viskas pasikeis išaušus lemtingajam penktadieniui, kuris atneš didelę sumaištį ir taip neramiame Tesos ir Anos gyvenime.

Ne itin gerai sutariančios mama ir dukra pasijaučia esančios ne savo “kailyje” tiesioginio to žodžio prasme. Sveiku protu sunkiai suvokiamu būdu jos apsikeičia kūnais. Vienintelė išeitis viską atstatyti į savo vietas, tačiau kaip tą padaryti ir padaryti kuo skubiau?
Raktažodžiai: Keistas penktadienis žiureti online, filmai online, žiureti filmus nemokamai, filmai lietuviu kalba, žiureti komedijas internete, filmux.eu

Gerbiamas lankytojau, rekomenduojame Jums tapti pilnaverčiu nariu. Registracija yra nemokama.
Informacija
Mielas lankytojau. Tu čia esi kaip neregistruotas vartotojas.
Mes siūlome tau užsiregistruoti arba tiesiog prisijungti naudojant savo prisijungimo duomenis, tam, kad galėtum įkelti bei komentuoti norimas naujienas.
PopAds.net - The Best Popunder Adnetwork