Sukurti paskyrą   Prisijungti
Prisijungimas
2016-06-10 02:59:44
Klausyk širdies / The Choice (2016)

Klausyk širdies / The Choice (2016)
(balsavo:26)

  • Metai: 2016
  • Žanras: Dramos, Romantiniai
  • Trukmė: 01:51:06
  • Kalba: Lietuvių (Profesionalus)
  • Kokybė: BDRip
  • Režisavo: Ross Katz

Vaidina: Benjamin Walker, Teresa Palmer, Maggie Grace, Alexandra Daddario, Tom Wilkinson, Tom Welling, Jesse C. Boyd, Brad James, Noree Victoria, Anna Enger, Lou Lou Safran, Vance Griswold, Brett Rice, Ashley LeConte Campbell, Sharon Blackwood, Marty Stonerock, Diane Sellers, Wilbur Fitzgerald, Callan White, Brett Kelley…Pasaulį sujaudinusi filmo „Žinutė butelyje“ meilės istorija atkreipė Holivudo dėmesį į jauną rašytoją Nicholą Sparksą. Po penkerių metų pagal kitą jo romaną pastatyta juosta „Užrašų knygutė“ įtvirtino rašytojo, kaip neprilygstamo meilės istorijų pasakotojo, statusą. „Bragusis Džonai“ ir „Amžinai tavo“ romantiškiausios pastarojo meto jo knygų ekranizacijos, o dabar į kino ekranus atkeliauja dar viena visas kliūtis nugalinčios meilės istorija – „Klausyk širdies“.

Trevisas gyvena paprastą, ramų gyvenimą jaukiame paplūdimio miestelyje. Vyras dirba mėgstamą darbą, turi jaukius namus, mažą patikimų ir ištikimų draugų būrelį – iki pilnos laimės trūksta tik žmogaus, su kuriuo būtų galima visa tai dalintis. Tačiau moters, kuri užburtų Treviso širdį, jam sutikti dar nepavyko. Viskas pasikeičia, kuomet į kaimyninį namą gyventi atsikrausto žavi mergina Gabi. Iš pradžių bėgdamas nuo minties, kad jo širdį aplankė niekuomet nepatirtas jausmas, galų gale Trevisas pripažįsta sau, kad įsimylėjo. Gabi, kuri, kaip netrukus paaiškėja, yra susižadėjusi, taip pat neabejinga žaviam kaimynui. Situacijai komplikavusis, Gabi nutaria išvažiuoti iš miestelio, kad galėtų ramiai pagalvoti ir susivokti savo jausmuose. Deja, nutinka nelaimė – mergina pakliūva į avariją. Jai balansuojant tarp gyvenimo ir mirties, Trevisas susiduria su sunkiausiu gyvenimo pasirinkimu.


Raktažodžiai: žiureti filma Klausyk širdies, Klausyk širdies filmas online, naujausi filmai internete, fulmai 2016, romantiniai filmai, dramos nemokamai

Gerbiamas lankytojau, rekomenduojame Jums tapti pilnaverčiu nariu. Registracija yra nemokama.
Informacija
Mielas lankytojau. Tu čia esi kaip neregistruotas vartotojas.
Mes siūlome tau užsiregistruoti arba tiesiog prisijungti naudojant savo prisijungimo duomenis, tam, kad galėtum įkelti bei komentuoti norimas naujienas.
PopAds.net - The Best Popunder Adnetwork