Sukurti paskyrą   Prisijungti
Prisijungimas
Medžiotojas ir Ledo karalienė / The Huntsman: Winter's War (2016)

Medžiotojas ir Ledo karalienė / The Huntsman: Winter's War (2016)
+35
(balsavo:9)

  • Metai: 2016
  • Žanras: Veiksmo, Nuotykiai, Dramos, Fantastiniai
  • Trukmė: 01:50:45
  • Kalba: Lietuvių (Profesionalus)
  • Kokybė: BDRip
  • Režisavo: Cedric Nicolas-Troyan

Vaidina: Chris Hemsworth, Charlize Theron, Jessica Chastain, Emily Blunt, Nick Frost, Rob Brydon, Sheridan Smith, Alexandra Roach, Sope Dirisu, Sam Hazeldine, Sam Claflin, Sophie Cookson, Conrad Khan, Niamh Walter, Nana Agyeman-Bediako, Amelia Crouch, Fred Tatasciore, Ralph Ineson, Lynne Wilmot, Colin Morgan…

Seniai seniai, kai Snieguolė dar nebuvo gimusi, piktajai raganai Ravenai (aktorė Charlize Theron) buvo išpranašauta, kad jos sesers Frėjos (akt. Emily Blunt) naujagimė bus gražiausia karalystėje. Negalėdama su tuo susitaikyti, Ravena pražudo savo dukterėčią. Iš skausmo paklaikusi Frėja pasitraukia į atokią ledo pilį, kur ima augintis mirtinų žudikų – Medžiotojų – armiją.

Po keliolikos metų Ledo karalienės Frėjos vadovaujama kariauna patraukia Ravenos rūmų link. Du geriausi jos armijos Medžiotojai – Erikas ir Sara (aktoriai Chris‘as Hemsworth‘as ir Jessica Chastain) – bando įtikinti Frėją, kad atsakymas į jos skausmą yra ne kerštas, o meilė. Negalėdami sušildyti ledinės Frėjos širdies, Erikas ir Sara turi surasti būdą, kaip išvengti seserų karalienių mūšio, kuris gali pražudyti visą karalystę.
Nežinau, ar reikia kalbėti apie pasakos modernizavimą, kai atrodo, kad filmas daugiau ar mažiau ją supranta. Sunku perteikti tą jausmą, bet „Medžiotojas“ labai gerai laviruoja ant pasakos ir paprastos fentazi ribos. Vienas geriausių dalykų yra tai, kad pasaulis yra paslaptingas ir patiems veikėjams, o magija yra pakankamai reta. To, iš dalies, nesupranta high-fantasy rašytojai. Kuo daugiau magų ir burtininkų primėtai, tuo magija mažiau ypatinga. Tačiau čia ją turi tik blogosios karalienės ir tam tikros stipriai magiškos vietovės. Ir iš karto viskas gražiau, rimčiau atrodo!

Stiprus pasakos formatavimas leidžia filmui labai daug kalbėti apie romantišką, viską nugalinčia meilę. Paprastai norėtum baltakiuot ir purkštaut, nes, na, kas šiomis dienomis kalba apie meilę, mes juk turime tinder ir skyrybų statistiką. Bet meilė – motiniška, romantiška, visokia – yra svarbi pasakojimo pasaulio ir veikėjų motyvacijos dalis. Pasakos Ledo karalienė užšaldo jausmus berniuko širdy. Filme ji tai stengiasi padaryti be magijos. Galiausiai perimi tą filmo-pasakos logiką ir pats, ir jokių problemų nematai.Raktažodžiai: žiureti filma Medžiotojas ir Ledo karalienė Medžiotojas ir Ledo karalienė filmas online naujausi filmai žiureti nemokamai moviex.org

Gerbiamas lankytojau, rekomenduojame Jums tapti pilnaverčiu nariu. Registracija yra nemokama.
Informacija
Mielas lankytojau, SVEČIAI negali komentuoti šio filmo.
PopAds.net - The Best Popunder Adnetwork