Sukurti paskyrą   Prisijungti
Prisijungimas
Jin-Roh: The Wolf Brigade (1999)

Jin-Roh: The Wolf Brigade (1999)
+15
(balsavo:3)

  • Metai: 1999
  • Žanras: Animaciniai, Dramos, Fantastiniai, Trileriai
  • Trukmė: 01:42:24
  • Kalba: Lietuvių (Mėgėjiškas)
  • Kokybė: BDRip
  • Režisavo: Hiroyuki Okiura

Vaidina: Yoshikazu Fujiki, Sumi Mutoh, Hiroyuki Kinosha, Yukio Hiroda, Yukihiro Yoshida, Eri Sendai, Kenji Nakagawa, Tamio Ôki, Doug Abrahams, Michael Dobson, Paul Dobson, Brian Drummond, Ron Halder, Ryuichi Horibe, David Kaye, Michael Kopsa, Scott McNeil, Colin Murdock, Maggie Blue O'Hara, Yoshisada Sakaguchi…
1995‘ais metais, kai Oshii Mamoru dar buvo įnikęs į „Ghost in the Shell“, jau prasidėjo kūrimas šio pilnametražio filmo, kurio pagrindas buvo pastatytas pagal jo paties sukurta mangą. Kiek teko matyt, tai Oshii filmai kupini tamsaus niūrumo ir liūdesio atmosferos, o tarpais ir visai perteikia beviltiškumo jausmą.

Didžioji dalis įvykiu pateikiama tamsios paros metu, tamsioje, beviltiškoje ir niūrioje atmosferoje. Jei pažvelgtume i filmą pro vienos iš veikėjų jaunos moksleivės gražias, tamsias ir dideles akis, tai filmas atrodo tiesiog nepakartojamai.

Jame vyrauja retas rimtumas, kuris savaip yra siurrealistiškas ir ant tiek globalus ir realistiškas, kad kartais ribojasi net ir su fantastika, taip pat paliečiantis politikos niuansus ir net gi ideologiją. Masinis maištas užaugęs Tokijuje – viena iš nerealiausiu scenų, kurios tik buvo pasirodžiusios anime kadruose. Viską ką galėčiau pasakyti apie istoriją... tai, kad žiaurioje siužeto linijoje susiformuoja romantinė pasaka, kuri tiesiogine ta žodžio prasme yra apipilama krauju.
[animezona]8oui3kAkUqE
Raktažodžiai: animaciniai filmai geri filmai online žiureti filmus onternetu žiureti filmus nemokamai filmai be registracijos lietuviu kalba moviex.in

Gerbiamas lankytojau, rekomenduojame Jums tapti pilnaverčiu nariu. Registracija yra nemokama.
Informacija
Mielas lankytojau, SVEČIAI negali komentuoti šio filmo.
PopAds.net - The Best Popunder Adnetwork