Sukurti paskyrą   Prisijungti
Prisijungimas
2016-11-26 10:52:39
Kapitonas Amerika: pirmasis keršytojas / Captain America: The First Avenger (2011)

Kapitonas Amerika: pirmasis keršytojas / Captain America: The First Avenger (2011)
(balsavo:1)

  • Metai: 2011
  • Žanras: Veiksmo, Nuotykiai, Fantastinis
  • Trukmė: 01:04:12
  • Kalba: Lietuvių (Profesionalus)
  • Kokybė: BDRip
  • Režisavo: Joe Johnston

Vaidina: Chris Evans, Hayley Atwell, Sebastian Stan, Tommy Lee Jones, Hugo Weaving, Dominic Cooper, Richard Armitage, Stanley Tucci, Samuel L. Jackson, Toby Jones, Neal McDonough, Derek Luke, Kenneth Choi, JJ Feild, Bruno Ricci, Lex Shrapnel, Michael Brandon, Martin Sherman, Natalie Dormer, Oscar Pearce…

Styvas Roždersas (akt. Chris Evans) – silpnas mažylis, gimęs Didžiosios depresijos metais vargingoje ir nepasiturinčioje šeimoje. Antrojo pasaulinio karo metu vaikinas svajojo apie karinę tarnybą, deja, ir čia jam koją pakišo sveikata. Liesas, silpnos sveikatos Styvas pripažįstamas netinkamas karo tarnybai.

Nukabinusį nosį vaikiną užkalbina generolas Česteris Filipsas (akt. Tommy Lee Jones) ir pasiūlo savanoriškai dalyvauti moksliniame eksperimente. Bandymo metu paliegęs Styvo kūnas transformuojasi į raumeningą ir tvirtą, o pats vaikinukas tampa superherojumi – Kapitonu Amerika, apsiginklavusiu skydu ir ginančiu savo šalies piliečius.

Juostoje „Kapitonas Amerika: pirmasis keršytojas“, Kapitonas Amerika vienija jėgas su kitu superherojumi, vardu Bucky (akt. Sebastian Stan) ir savo išrinktąja Peggy (akt. Hayley Atwell) idant stotų į kovą su teroristų organizacija HYDRA, vadovaujamą bjauraus ir niekšingo Raudonosios kaukolės (akt. Hugo Weaving).
Raktažodžiai: žiureti filma Kapitonas Amerika, pirmasis keršytojas filmas online, nuotykiu filmai, marvel filmai nemokamai, filmai lietuviu kalba

Gerbiamas lankytojau, rekomenduojame Jums tapti pilnaverčiu nariu. Registracija yra nemokama.
Informacija
Mielas lankytojau. Tu čia esi kaip neregistruotas vartotojas.
Mes siūlome tau užsiregistruoti arba tiesiog prisijungti naudojant savo prisijungimo duomenis, tam, kad galėtum įkelti bei komentuoti norimas naujienas.
PopAds.net - The Best Popunder Adnetwork