Sukurti paskyrą   Prisijungti
Prisijungimas
2016-09-11 20:31:21
Paskiepyti: Nuo apgaulės iki katastrofos / Vaxxed: From Cover-Up to Catastrophe (2016)

Paskiepyti: Nuo apgaulės iki katastrofos / Vaxxed: From Cover-Up to Catastrophe (2016)
(balsavo:2)

  • Metai: 2016
  • Žanras: Fantastiniai, Trileriai, Drama, Dokumentinis
  • Trukmė: 01:31:00
  • Kalba: Lietuvių (Mėgėjiškas)
  • Kokybė: WEBRip
  • Režisavo: Andrew Wakefield

Vaidina: Del Matthew Bigtree, Mark F. Blaxill, Michaela Blaxill, Baxter Burrowes, Cruz Burrowes, Dan Burton, Jack Devereux, Nick Devereux, Tyler Dewitte, Lou Ealey, Sheila Ealey, Temple Ealey, Ali Edwards, Jonathon Edwards, Michael Edwards, Mike Gassaway, Doreen Granpeesheh, Sophia Guarneri, Yates Hazlehurst, Mitch Helt…









2013-aisiais biologas Dr.Brajanas Hukeris sulaukė skambučio iš vyresniojo JAV Ligų kontrolės ir prevencijos centro mokslininko, 2004-aisiais tyrusio tymų-kiaulytės-raudonukės (MMR) vakciną bei jos ryšį su autizmu.
Mokslininkas, Dr. Viljamas Tompsonas prisipažino, kad Ligų kontrolės ir prevencijos centras galutinėje ataskaitoje nuslėpė svarbią informaciją, atskleidusią MMR vakcinos bei autizmo ryšį. Per keletą mėnesių jis Brajanui Hukeriui pateikia slaptą informaciją, kurią jo kolegos bei Ligų kontrolės centras norėjo sunaikinti.

Hukeris į pagalbą pasitelkia gastroenterologą Endriu Veikfyldą, kuris, po 1998-aisiais įvykdyto pranešimo apie tai, kad MMR vakcina sukelia autizmą, buvo apkaltintas judėjimo prieš vakcinas kurstymu. Veikfyldas sukuria šį dokumentinį filmą, nagrinėjantį įrodymus apie valstybinės institucijos, atsakingos už Amerikos piliečių sveikatą, įvykdytą sąmokslą. Interviu su farmacininkais, gydytojais, politikais ir vakcinų sužalotų vaikų tėvais atskleidžia apgaulę, prisidėjusią prie milžiniško ir spartaus autizmo atvejų daugėjimo.


Raktažodžiai: žiureti filma Paskiepyti, Paskiepyti filmas online, Nuo apgaulės iki katastrofos, dokumentiniai filmai online, žiureti nemokamai, filmux.eu

Gerbiamas lankytojau, rekomenduojame Jums tapti pilnaverčiu nariu. Registracija yra nemokama.
Informacija
Mielas lankytojau. Tu čia esi kaip neregistruotas vartotojas.
Mes siūlome tau užsiregistruoti arba tiesiog prisijungti naudojant savo prisijungimo duomenis, tam, kad galėtum įkelti bei komentuoti norimas naujienas.
PopAds.net - The Best Popunder Adnetwork