Sukurti paskyrą   Prisijungti
Prisijungimas
2016-09-29 09:07:36
Po beždžionių planeta / Beneath the Planet of the Apes (1970)

Po beždžionių planeta / Beneath the Planet of the Apes (1970)
(balsavo:1)

  • Metai: 1970
  • Žanras: Veiksmo, Nuotykiai, Fantastinis
  • Trukmė: 01:34:42
  • Kalba: Lietuvių (Mėgėjiškas)
  • Kokybė: BRRip
  • Režisavo: Ted Post

Vaidina: James Franciscus, Kim Hunter, Maurice Evans, Linda Harrison, Paul Richards, Victor Buono, James Gregory, Jeff Corey, Natalie Trundy, Thomas Gomez, David Watson, Don Pedro Colley, Tod Andrews, Gregory Sierra, Eldon Burke, Lou Wagner, Charlton Heston, Army Archerd, Edward Bach, James Bacon…

Amerikietis astronautas Brentas leidžiasi į kelionę, kad surastų savo kolegą Džordžą Teilorą. Sekdamas jo skrydžio trajektoriją, jis patenka į planetą, panašią į Žemę. Tik Brentas nežino, kad jis nėra kitoje planetoje: iš tiesų tai Žemė ateityje, Žemė, kurią valdo beždžionės, norinčios išžudyti visus ten likusius žmones. Dabar Brentas turi rasti būdą, kaip išsigelbėti, tačiau tai nebus taip lengva.

Amerikietis astronautas Brentas leidžiasi į kelionę, kad surastų savo kolegą Džordžą Teilorą. Sekdamas jo skrydžio trajektorija, jis patenka į planetą, panašią į Žemę. Tik Brentas nežino, kad jis nėra kitoje planetoje: iš tiesų tai Žemė ateityje, Žemė, kurią valdo beždžionės, norinčios išžudyti visus ten likusius žmones. Dabar Brentas turi rasti būdą, kaip išsigelbėti, tačiau tai nebus taip lengva.


Raktažodžiai: Po beždžionių planeta online, filmas Po beždžionių planeta, Beneath the Planet of the Apes movie online, filmai 1970, klasikos, filmux.eu

Gerbiamas lankytojau, rekomenduojame Jums tapti pilnaverčiu nariu. Registracija yra nemokama.
Informacija
Mielas lankytojau. Tu čia esi kaip neregistruotas vartotojas.
Mes siūlome tau užsiregistruoti arba tiesiog prisijungti naudojant savo prisijungimo duomenis, tam, kad galėtum įkelti bei komentuoti norimas naujienas.
PopAds.net - The Best Popunder Adnetwork