Sukurti paskyrą   Prisijungti
Prisijungimas
2017-01-24 23:08:49
Egzorcistas / The Exorcist (2016) 1 Sezonas
2016 Serialai, 2016 metų, Trileriai, Siaubo IMDB: 8.3

Egzorcistas / The Exorcist (2016) 1 Sezonas
(balsavo:4)

  • Metai: 2016
  • Žanras: Siaubo, Trileriai
  • Trukmė: ~45 min.
  • Kalba: Lietuvių (Mėgėjiškas)
  • Kokybė: HDTV
  • Režisavo: Rupert Wyatt

Vaidina: Alfonso Herrera, Ben Daniels, Hannah Kasulka, Brianne Howey, Kurt Egyiawan, Alan Ruck, Geena Davis, Mouzam Makkar, Robert Emmet Lunney, Kirsten Fitzgerald, Alan Metoskie, Melissa Russell1-10 serijos lietuvišku įgarsinimu
Tėvas Ortega dirba mažoje, bet ištikimoje parapijoje ir net nenutuokia, kad jo ramus gyvenimas pasikeis visiems laikams. Tuo tarpu, kitas kunigas, tėvas Brenanas, įklimpęs į gyvenimo ir mirties kovą su blogiu. Jis yra šių laikų Tamplierių Riteris: negailestingas, kandus ir visiškai atsidavęs šventai misijai. Tėvas Tomas jo priešingybė.
Tarp jų atsiduria Ransai. Iš pažiūros jie normali priemiesčio šeima, tačiau taip toli gražu nėra. Tėvas, Henris Ransas, po truputį praranda atmintį, vyriausia dukra Katerina tapo atsiskyrėle, o jos jaunesnė sesuo Keisė, mano, kad girdi balsus sienose. Mamą Andželą kamuoja pastovūs košmarai. Ji tiki, kad jos namuose apsigyveno kasdien stiprėjančios antgamtinės būtybės. Praradusi viltį, ji maldauja tėvo Tomo pagalbos. Nesąmoningai priverčia naivų, jauną kunigą dirbti su tėvu Markusu. Dirbant atskirai - tai neįveikiama užduotis, bet kartu jie tampa vienintele viltimi, susidorosiančia su blogio jėgomis, kurios veikė per amžius.
Raktažodžiai: Egzorcistas, The Exorcist, serialai, nemokami serialai, seraialai online, naujausi, nemokami, online, filmux.eu

Gerbiamas lankytojau, rekomenduojame Jums tapti pilnaverčiu nariu. Registracija yra nemokama.
Informacija
Mielas lankytojau. Tu čia esi kaip neregistruotas vartotojas.
Mes siūlome tau užsiregistruoti arba tiesiog prisijungti naudojant savo prisijungimo duomenis, tam, kad galėtum įkelti bei komentuoti norimas naujienas.
PopAds.net - The Best Popunder Adnetwork